Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F
12F 24F Fiber Optic Patch Cord
σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F

Μεγάλες Εικόνας :  σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC or customized
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/τσάντα
Δυνατότητα προσφοράς: 36000pcs εξολοθρευτής ανά ημέρα

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F

περιγραφή
Συνδετήρας: LC, SC, FC, ST, E2000, LC/APC, SC/APC Ή ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΈΝΟΣ Αρίθμηση ινών: 4F, 6F, 8F, 12F, 24F, 48F
Σακάκι καλωδίων: LSZH, PVC, ή προσαρμοσμένος υπο- διάμετρος καλωδίων: κανονικά 2.0mm ή προσαρμοσμένος
Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος ή προσαρμοσμένος Τύπος ινών: G652D, G657A1, G657A2 ή προσαρμοσμένος
Απώλεια εισαγωγής: <0> Επιστροφής απώλεια: >50dB για SM/PC >60dB για SM/APC
Πρόσωπο τελών: Τέλειος καθαρός Fan-out μήκος: 1m ή προσαρμοσμένος
Υψηλό φως:

12F optical patch cord

,

12F Fiber Optic Patch Cord

,

24F Fiber Optic Patch Cord

LC σκοινί 4F 6F 12F 24F 48F μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc FC ST E2000 για FTTX/το τοπικό LAN

 

 

Περιγραφή

 

4F, 6F, 12F, 24F, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος Sc FC ST E2000 48F LC που κατασκευάζεται από τη διεθνή Co. ANC, περιορισμένο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος χρήσεων GJFHJY 2.0mm για να κάνει τα σκοινιά μπαλωμάτων. Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος περιέχει το πολλαπλάσιο καλυμμένο μονοκατευθυντικό καλώδιο μέσα στο ίδιο εξωτερικό σακάκι. Κανονικά κάθε σακάκι υπο--καλωδίων είναι 2.0mm η ποσότητα υπο--καλωδίων μπορεί να ποικληθεί από 2~48core μέσα στο ίδιο σακάκι σύμφωνα με το αίτημα πελατών. Αυτό το σχέδιο ξεμπλοκαρίσματος παρέχει την πρόσθετη δύναμη για τις δυναμωμένες πτώσεις και είναι μεγαλύτερο και ακριβότερο από το καλώδιο ινών διανομής (σακάκι 0.9mm ή γυμνή ίνα 250um για κάθε πυρήνα μέσα).

Σύμφωνα με τις διαφορετικές εκτιμήσεις ινών, το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος μπορεί να διαιρεθεί σε καλώδιο μετωπών ξεμπλοκαρίσματος και καλώδιο ολομέλειας ξεμπλοκαρίσματος. Το καλώδιο μετωπών ξεμπλοκαρίσματος χρησιμοποιείται ευρέως για την κάθετη μετώπη και τις γενικές οριζόντιες εφαρμογές. Εντούτοις, όταν απαιτείται το καλώδιο για τους αγωγούς, τις ολομέλειες και άλλα διαστήματα με τις περιβαλλοντικές επιστροφές αέρα, το καλώδιο ολομέλειας ξεμπλοκαρίσματος είναι η καλύτερη επιλογή.

Τα καλώδια ξεμπλοκαρίσματος μπορούν να καταλήξουν στα ντουλάπια επικοινωνίας, και οι χρήστες μπορούν με το χέρι να αλλάξουν τις συνδέσεις. Είναι επίσης διαθέσιμο για να χρησιμοποιηθεί για την άμεση σύνδεση στη συσκευή. Δεδομένου ότι το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος έχει ένα ισχυρότερο σχέδιο, είναι ιδανικό για τις βιομηχανικές εφαρμογές όπου η τραχύτητα απαιτείται.

Οι συνδετήρες που ολοκληρώνονται και στις δύο άκρες αυτού του καλωδίου ξεμπλοκαρίσματος μπορούν να είναι Sc, FC, LC, ST, SC/APC, LC/APC, E2000, κ.λπ. Τα σκοινιά αυτών των μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος έχουν τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την υψηλή επιστροφής απώλεια.

Η επιχείρησή μας έχει περισσότερους από 100 εργαζομένους σε Shenzhen για να παραγάγει τους εξολοθρευτές 36000pcs ανά ημέρα. Η εργασία εξειδικευμένων εργατών και τμημάτων ποιοτικού ελέγχου πολύ μαζί για να εγγυηθεί κάθε κομμάτι του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών μας είναι άριστη σταθερή ποιότητα και λεπτό κοίταγμα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

σακάκι καλωδίων 2.0mm για κάθε πυρήνα μέσα

Ο πυρήνας ινών ποικίλλει από τον πυρήνα 2~48 για να συναντήσει τη διαφορετική χρήση

Καλώδιο καλωδίων ή ολομέλειας μετωπών ή καλώδιο LSZH προαιρετικό

 

Sc, FC, LC, ST, E2000 ή προσαρμοσμένοι συνδετήρες προαιρετικό

 

Συνολικό μήκος καλωδίων προαιρετικό

Fan-out καλωδίων το μήκος σε κάθε ένα τελειώνει προαιρετικό

SM G652D, G657A1, G657A2, ΊΝΑ G657B3 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΉ

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια

τρισδιάστατο ποσοστό περασμάτων προαιρετικό

 

COem και προσαρμοσμένη ODM παραγωγή

 

Εφαρμογές

 

Τηλεπικοινωνίες

Κέντρο δεδομένων

ΤΟΠΙΚΌ LAN, FTTX

CATV

 

Τεχνικά στοιχεία

 

Παράμετρος για το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων τρόπου

Χαρακτηριστικά Μονάδα Αξία/απόδοση
Απώλεια εισαγωγής (IL) DB ≤0.2 (χαρακτηριστικός) ≤0.3 (μέγιστο)
Επιστροφής απώλεια (RL) DB UPC≥50/APC≥60 χαρακτηριστικός
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310 & 1550
Ζευγάρωμα   ≥500 χρόνοι
Εκτατός Ν 100
RoHS υποχωρητικό   Ναι
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~+80

 

Παράμετρος για το πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων OM1/OM2/OM3/OM4

Χαρακτηριστικά Μονάδα Αξία/απόδοση
Απώλεια εισαγωγής (IL) DB ≤0.2 (χαρακτηριστικός) ≤0.3 (μέγιστο)
Επιστροφής απώλεια (RL) DB PC≥35 χαρακτηριστικός
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 850nm
Ζευγάρωμα   ≥500 χρόνοι
Εκτατός Ν 100
RoHS υποχωρητικό   Ναι
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~+80

 

 

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F 24F 0

 

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!