Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών

Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13

Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13
Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13 Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13

Μεγάλες Εικόνας :  Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: SM SC/PC, SM SC/APC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 200pcs
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 200pcs/bag
Χρόνος παράδοσης: 1-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs ανά ημέρα

Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13

περιγραφή
Τύπος: SC/APC συνδετήρας για το καλώδιο πτώσης Ferrule ΤΑΥΤΌΤΗΤΑ.: 125.5-126.2um ή προσαρμοσμένος
Concentricity: <0> Μορφή μποτών: Τετράγωνο
Χρησιμοποιημένο καλώδιο: καλώδιο πτώσης 2x3mm, εσωτερικό Συσκευασία: 200pcs/bag ή προσαρμοσμένος
Υψηλό φως:

IEC 61754-13 fiber optic cable connectors

,

TIA 604 4 B fiber optic connector

,

IEC 61754-13 fiber optic connectors

SC/APC συνδετήρας οπτικών ινών για τη συνέλευση καλωδίων πτώσης FTTH

 

Περιγραφή

SC/APC ο συνδετήρας πτώσης οπτικών ινών που κατασκευάστηκε από το ANC που η διεθνής Co., που περιορίζεται είναι ολοκληρώθηκε στο καλώδιο πτώσης FTTH. Αυτή η λήξη, όπως τους κανονικούς συνδετήρες οπτικών ινών SC/APC, χρειάζεται την έγχυση κόλλας, στίλβωση ινών, συνέλευση, που εξετάζει τη διαδικασία πριν από τη χρήση. Αυτός ο συνδετήρας οπτικών ινών πτώσης SC/APC σχεδιάζεται για τη χρήση εργοστασίων και είναι τέλειο κοστούμι για το καλώδιο πτώσης 2x3mm.

 

Το σκοινί μπαλωμάτων πτώσης FTTH με προ-ολοκληρωμένο τον εργοστάσιο συνδετήρα SC/APC έχει την καλύτερη εκτατή δύναμη, δόνηση, σταθερότητα τέτοια μηχανική απόδοση έναντι του επιτόπιου γρήγορου καλωδίου πτώσης λήξης συνδετήρων. Το μπορεί να ζευγαρώσουν και unmated πολλές φορές ακριβώς όπως το κανονικό σκοινί μπαλωμάτων SC/APC με πολύ λίγες αλλαγές απώλειας εισαγωγής. Το μειονέκτημα αυτού του σκοινιού μπαλωμάτων είναι ότι το μήκος καθορίζεται και δεν μπορεί να αλλάξουν εύκολα.

Οι σειρές συνδετήρων πτώσης οπτικών ινών μας είναι τώρα διαθέσιμες στο Sc, LC, FC, παραλλαγές του ST, που ικανοποιούν και καλώδιο πτώσης 2x3mm και 2x5mm το επίπεδο. Η ίνα μέσα στο καλώδιο πτώσης μπορεί να είναι ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου 62.5/125um ή πολλαπλού τρόπου 50/125um. Οι single-mode εκδόσεις είναι διαθέσιμες με ferrules UPC ή APC.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Η Singlemode εποξικός-στιλβωτική ουσία συνδετήρων Sc ινών σχεδιάζεται ειδικά για να παρέχει τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την πίσω αντανάκλαση, μαζί με τη υψηλή ακρίβεια και τη μηχανική σταθερότητα.

Οι αρσενικοί συνδετήρες οπτικών ινών μας προ-έχουν γυαλίσει κεραμικό ferrule zirconia με μικρό σφαιρικό τα τέλη τουπρόσωπο. Χαρακτηρίζουν επίσης screw-on collet που εξασφαλίζει ακριβείς συνδέσεις στα υψηλά περιβάλλοντα δόνησης.

Αυτοί οι συνδετήρες οπτικών ινών συμμορφώνονται με το IEC 61754-13 και τη TIA 604-4-β, focis-4 πρότυπα intermateability και προσαρμόζονται στις περιβαλλοντικές απαιτήσεις RoHS.

SC/APC οι μονοκατευθυντικοί singlemode συνδετήρες είναι κατάλληλοι για τα δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs), τα δίκτυα ευρείας περιοχής (ΩΧΡΑ), το κέντρο δεδομένων δικτύων μητροπολιτικής περιοχής (ΑΤΟΜΟ), την επιχείρηση, τις εγκαταστάσεις, FTTH και τις εμπορικές εφαρμογές.

 

PC, APC στίλβωση προαιρετική

Χρησιμοποιημένος για το καλώδιο FTTH ή το εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Αξιόπιστη ανθεκτική και ανώτερη οπτική απόδοση

 

 

Χρήση

Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs)

Δίκτυα ευρείας περιοχής (ΩΧΡΑ),

Δίκτυα μητροπολιτικής περιοχής (ΑΤΟΜΟ)

Κέντρο δεδομένων, επιχείρηση, εγκαταστάσεις, FTTH και εμπορικές εφαρμογές

Τηλεπικοινωνίες

 

Τεχνικά στοιχεία

Παράμετρος Μονάδα SC, LC, FC, ST
SM ΚΚ
UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2
Επιστροφής απώλεια DB ≥ 50 ≥ 60 ≥ 30
Ανταλλαξιμότητα DB ≤ 0,2
Επανάληψη DB ≤ 0,2
Διάρκεια Χρόνος ≥ 1000
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 ~ 75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ~ 85

 

Σχέδιο προϊόντων

Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13 0

Εικόνες προϊόντων

Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13 1

Συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών IEC 61754-13 2

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!