Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH

Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH
Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH

Μεγάλες Εικόνας :  Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: Γρήγορος συνδετήρας SM SC/PC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/box
Χρόνος παράδοσης: 1-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs ανά ημέρα

Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH

περιγραφή
μήκος: 55mm ή 60mm Συσκευασία: 10pcs/box ή προσαρμοσμένος
Καλώδιο: 900um ή 3mm ή καλώδιο πτώσης FTTH Απώλεια εισαγωγής: χαρακτηριστικό λιγότερο από 0.3dB
Ίνα: G657 η ίνα συναρμόζει μέσα Εκτατός: >50 Ν
Υψηλό φως:

G657 fiber optic cable connectors

,

G657 Quick Assembly Connectors

,

SC FTTH Quick Assembly Connectors

Προ-γυαλισμένοι γρήγοροι συνδετήρες συνδετήρων SM SC/PC οπτικών ινών για το καλώδιο 0.9/3.0mm
 
Περιγραφή
Οι γρήγοροι συνδετήρες SM SC/PC που κατασκευάζονται από τη διεθνή Co. ANC, που περιορίζεται είναι εργοστάσιο προ-που γυαλίζονται, field-installable συνδετήρες που εξαλείφουν πλήρως την ανάγκη για τη στίλβωση χεριών στον τομέα. Αυτοί οι γρήγοροι συνδετήρες οπτικών ινών προσφέρουν τις λήξεις χωρίς οποιεσδήποτε παρενοχλήσεις και δεν απαιτούν κανέναν εποξικό, καμία στίλβωση, κανένα να συνδέσουν, καμία θέρμανση και μπορούν να επιτύχουν τις παρόμοιες άριστες παραμέτρους μετάδοσης ως πρότυπα που γυαλίζουν και που συνδέουν την τεχνολογία. Μπορεί πολύ να μειώσει το χρόνο συνελεύσεων και οργάνωσης. Οι προ-γυαλισμένοι συνδετήρες εφαρμόζονται κυρίως στο καλώδιο FTTH στα προγράμματα FTTH, άμεσα στο τέλος - περιοχή χρηστών.
 Η αποδεδειγμένη μηχανική τεχνολογία συναρμογών που εξασφαλίζουν ευθυγράμμιση ινών ακρίβειας, ένα προ-διασπασμένο εργοστάσιο στέλεχος ινών και ένα ιδιόκτητο πήκτωμα δείκτης-ταιριάσματος συνδυάζουν να προσφέρουν μια άμεση χαμηλή λήξη απώλειας είτε στις single-mode είτε πολλαπλού τρόπου οπτικές ίνες.
Οι οπτικές σειρές συνδετήρων συνελεύσεων τομέων μας είναι τώρα διαθέσιμες στις παραλλαγές Sc, LC, ή FC, που ικανοποιούν 250um σε 900um, και τους τύπους ενιαίου τρόπου διαμέτρων 2.0mm, 3.0mm και πολλαπλού τρόπου ινών, συμπεριλαμβανομένου πολλαπλού τρόπου 62.5/125um και πολλαπλού τρόπου 50/125um. Οι single-mode εκδόσεις είναι διαθέσιμες με ferrules UPC ή APC.
Παρακαλώ ευγενικά σημειώστε αυτού 0.9mm, η διάμετρος 2.0mm και 3.0mm είναι για την ίδια χρήση. Εάν 2.0mm ή 3.0mm απαιτούνται, αφαιρέστε ακριβώς τη λαβή ουρών από το γρήγορο συνδετήρα 0.9mm.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Η εύκολη συνέλευση, γρήγορος συνδετήρας Sc συνελεύσεων μπορεί να παρέχει τη γρήγορη και εύκολη λήξη των ινών στον τομέα.
Κανένα εργαλείο συγκέντρωσης, που συγκεντρώνεται ειδικό χωρίς προώθηση της διαδικασίας στίλβωσης
 Αυτό το σύστημα συνδετήρων αφαιρεί οποιαδήποτε απαίτηση για τους εποξικούς, συγκολλητικούς ή δαπανηρούς θεραπεύοντας φούρνους, με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα της ποιότητας εγκαταστάσεων, το υψηλό ποσοστό επιτυχίας και την υψηλή αξιοπιστία.
Συμβατό σύστημα με τον τυποποιημένο συνδετήρα Sc
PC, APC στίλβωση προαιρετική
Χρησιμοποιημένος για το καλώδιο FTTH ή το εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών
Αξιόπιστη ανθεκτική και ανώτερη οπτική απόδοση
 Απώλεια εισαγωγής: <0> 50dB
 
Προδιαγραφές:

ΣΤΟΙΧΕΙΟΤεχνικές παράμετροι
Εφαρμόσιμος γιαΚαλώδιο πτώσης. Εσωτερικό καλώδιο
Διάμετρος οπτικής ίνας125μm (657A & 657B)
Σφιχτή διάμετρος απομονωτών250μm
Τρόπος ινώνΕνιαίος τρόπος
Χρόνος λειτουργίαςΠερίπου 100s (ίνα που κόβεται καμία)
Απώλεια ενθέτων≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
Επιστροφής απώλεια≤ -60dB (APC) ≤ -50dB (PC)
Δύναμη στερέωσης της γυμνής ίνας>5 Ν
Δύναμη στερέωσης του γυμνού κατόχου ινών>10 Ν
Εκτατή δύναμη>50 Ν
Χρησιμοποίηση της θερμοκρασίας-40~+75℃
Σε απευθείας σύνδεση εκτατή δύναμη (20 Ν)△IL ≤ 0.5dB △ RL ≤ 5dB
Μηχανική διάρκεια (500 φορές)△IL ≤ 0.5dB △ RL ≤ 5dB

Δοκιμή καθόδου (ύψος 4m καθόδου,
μιά φορά ανά την κατεύθυνση, συνολικά 3 φορές)

△IL ≤ 0.5dB △ RL ≤ 5dB

 
Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH 0
Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH 1
Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH 2
 
Λειτουργούν εγχειρίδιο συνδετήρων SM SC/PC γρήγορο:
  
Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH 3
Γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων Sc FTTH 4

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!