Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη

LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη
LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη

Μεγάλες Εικόνας :  LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC or customized
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: Ντούμπλεξ Sc OM4 LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc ανά τσάντα
Δυνατότητα προσφοράς: 36000pcs εξολοθρευτής ανά ημέρα

LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη

περιγραφή
Connector: LC, Sc, FC, ST ή προσαρμοσμένος Στέγαση χρώματος: Βιολέτα ή μπεζ ή προσαρμοσμένος
Χρώμα μποτών: λευκό ή βιολέτα ή κόκκινο ή προσαρμοσμένος Σακάκι καλωδίων: LSZH, PVC προαιρετικό
Διάμετρος: 1.6mm, 1,8mm, 2.0mm, 2.1mm, 2.4mm, 3.0mm προαιρετικά Χρώμα καλωδίων: Ιώδης ή προσαρμοσμένος
Τύπος Fiber: OM4 50/125 ή προσαρμοσμένος Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: >50dB για SM/PC >60dB για SM/APC Πρόσωπο τελών: Τέλειος καθαρός
Υψηλό φως:

fiber optic jumper

,

fiber optic patch cable

LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη

 

Περιγραφή

 

Ιώδες OM4 50/125 διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc κάμψεων αναίσθητο LC που κατασκευάζεται από τη διεθνή Co. ANC, περιορισμένη λέιζερ-βελτιστοποιημένη OM4 πολλαπλού τρόπου ίνα χρήσεων μέσα, αυτό χρησιμοποιείται κυρίως για τις εφαρμογές 40G/100Gb Ethernet. Το σήμα 40G μπορεί να διαβιβάσει 150m σε 850nm και το σήμα 100G μπορεί να διαβιβάσει 100m σε 850nm σε αυτήν την ίνα OM4. Αυτό το πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών 50/125um OM4 είναι λιγότερη μείωση όταν κλίση ή στριμμένος έναντι του παραδοσιακού καλωδίου πολλαπλού τρόπου ινών. Αυτό κάνει την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Αυτό το OM4 50/125 πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση του πομποδέκτη κ.λπ. SR 40G BIDI, SR 10G, QSFP+, SFP+. 

Η επιχείρησή μας έχει περισσότερους από 100 εργαζομένους σε Shenzhen για να παραγάγει τους εξολοθρευτές 36000pcs ανά ημέρα. Η εργασία μας εξειδικευμένων εργατών και τμημάτων ποιοτικού ελέγχου πολύ μαζί για να εγγυηθεί κάθε κομμάτι του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών μας είναι άριστη σταθερή ποιότητα και λεπτό κοίταγμα.

Στο οικογενειακό προϊόν LC, μπορούμε να παραγάγουμε το τυποποιημένο σκοινί μπαλωμάτων LC, σκοινί μπαλωμάτων βαθμού Β LC, σκοινί μπαλωμάτων LC uniboot LC μετατρέψιμο σκοινί μπαλωμάτων, θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων LC, σκοινί μπαλωμάτων LC IP67, πλεξίδα LC, σκοινί μπαλωμάτων πολυ-ινών LC, αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων LC προαιρετικό  

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορεί να προσαρμοστεί στην παραγωγή, το χρώμα, την ετικέτα, τη συσκευασία, κ.λπ. Είμαστε πολύ καλοί στο cOem και την παραγωγή ODM για τα διάφορα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών  

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Αναίσθητη ίνα κάμψεων OM4 μέσα, ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm  

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια

τρισδιάστατο ποσοστό περασμάτων προαιρετικό  

Μήκη καλωδίων, διάμετρος καλωδίων και σακάκι καλωδίων προαιρετικά

Βιολέτα ή aqua ή μπεζ χρώμα προαιρετική

COem και προσαρμοσμένη ODM παραγωγή

 

Εφαρμογές

 

Τηλεπικοινωνίες

Δίκτυο δεδομένων

ΤΟΠΙΚΌ LAN, FTTX

CATV

 

Τεχνικά στοιχεία

 

Παράμετρος για το πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων OM1/OM2/OM3/OM4

Χαρακτηριστικά Μονάδα Αξία/απόδοση
Απώλεια το (IL) εισαγωγής DB ≤0.2 (χαρακτηριστικός) ≤0.3 (μέγιστο)
Επιστροφής απώλεια το (RL) DB PC≥35 χαρακτηριστικός
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 850nm
Ζευγάρωμα   ≥500 χρόνοι
Εκτατός Ν 100
RoHS υποχωρητικό   Ναι
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~+80

 

Πολλαπλού τρόπου ίνα .pdf YOFC maxbend

 

το τρισδιάστατο ποσοστό περασμάτων είναι προαιρετικό

LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη 0

Σχετικές εικόνες

LC στην ιώδη OM4 μπαλωμάτων ινών Sc διπλή κάμψη 50/125 καλωδίων αναίσθητη 1

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!