Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών

Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων

Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων
Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων

Μεγάλες Εικόνας :  Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Customized
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO MTP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 100PCS/ΤΣΆΝΤΑ
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 30000PCS ανά ημέρα

Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων

περιγραφή
Αρίθμηση ινών: 8F, 12F, 24F Ferrule τύπος: SM ή ΚΚ
Απώλεια εισαγωγής: Τυποποιημένη απώλεια ή χαμηλή απώλεια Ferrule: 2.5x6.4mm
καρφίτσα: χωρίς (θηλυκό) ή με (αρσενικό) προαιρετικό μάρκα: USConect MTP ή Senko MPO ή Nissen MPO
Υψηλό φως:

fiber optic cable connectors

,

apc fiber connector

Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων

 

Περιγραφή

 

Οι συνδετήρες σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας 12F 24F MTP MPO που παρέχονται από τη διεθνή Co. ANC, που περιορίζεται είναι ένας αντιφατικός συνδετήρας ινών κορδελλών υψηλής πυκνότητας που μπορεί να πάρει 12-24 ίνες. Οι συνδετήρες MTP MPO χρησιμοποιούν φορμαρισμένα ακρίβεια ferrules ΑΜ με τις ακριβείς διαστάσεις κατοικίας και τις καρφίτσες οδηγών μετάλλων για να εξασφαλίσουν ευθυγράμμιση ινών κατά τη ζευγάρωμα. Ο οπτικός συνδετήρας MPO χρησιμοποιείται ευρέως στο σημερινό κέντρο δεδομένων για τη μετάδοση στοιχείων υψηλής πυκνότητας 40G 100G. 

 

Προδιαγραφή

 

Τύπος συνδετήρων ινών MPO: OM3, APC MPO SM ΚΑΙ SM ΣΥΝΔΕΤΉΡΑΣ PC MPO ΔΙΑΘΈΣΙΜΟΣ

Μέχρι 12, 24 οπτικές ίνες

MPO γύρω από το καλώδιο σκοινιού ή κορδελλών διαθέσιμο

SENKO, NISSIN, HAKUSAN, FERRULE ΑΜ OE ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ

Και θηλυκοί και αρσενικοί συνδετήρες ινών MPO προαιρετικοί

Ενός κομματιού ή με πολλά κομμάτια συνδετήρας ινών MPO διαθέσιμος

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Συμπαγές σχέδιο, μέχρι 24 ίνες

Καλό concentricity ferrule ΑΜ

RoHS υποχωρητικό για όλο το υλικό συνδετήρων MPO

 

Χρήση

 

Τηλεπικοινωνίες

Δίκτυο δεδομένων

ΤΟΠΙΚΌ LAN, FTTX

CATV

 

Τεχνικά στοιχεία

 

MPO/MTP SM πρότυπα SM χαμηλή απώλεια ΚΚ πρότυπα ΚΚ χαμηλή απώλεια
Απώλεια εισαγωγής Χαρακτηριστικός 0.35dB 0.20dB 0.35dB 0.20dB
Max 0.75dB 0.35dB 0.65dB 0.35dB
Επιστροφής απώλεια APC≧50dB   ≧25dB ≧35dB
PC≧40dB      
Διάρκεια ≤0.3dB (αλλαγή 500matings) ≤0.3dB (αλλαγή 1000matings)
Ανταλλαξιμότητα ≤0.3dB (συνδετήρας τυχαία)
Εκτατή δύναμη ≤0.3dB (ανώτατο 66N)
Δόνηση ≤0.3dB (10~55Hz)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40℃ ~ +75℃

 

Συνδετήρες 12F 24F σκοινιού μπαλωμάτων ινών υψηλής πυκνότητας MTP MPO για το κέντρο δεδομένων 0

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!