Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM

Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM
Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM

Μεγάλες Εικόνας :  Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: Άνδρα-γυναίκας εξασθενητής FCPC FCAPC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs ανά ημέρα

Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM

περιγραφή
Τιμή εξασθένισης: οποιοδήποτε DB μεταξύ 0~30dB Πρόσωπο τελών: PC ή APC προαιρετικό
Τύπος: Άνδρα-γυναίκας ή προσαρμοσμένος μήκος κύματος δοκιμής: 1310nm, 1550nm
I.L.: 0-5dB, ±0.5dB 5dB-30dB, ±10% R.L.: UPC≥50dB APC≥60dB
Υψηλό φως:

fixed optical attenuator

,

single mode fiber attenuator

Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM

 

Περιγραφή:

 

Ο ενιαίος APC PC FC τρόπου 1-30dB FC άνδρα-γυναίκας εξασθενητής οπτικών ινών που κατασκευάζεται από τη διεθνή Co. ANC, που περιορίζεται είναι ναρκωμένος εξασθενητής ινών, που παρέχει τη χαμηλή ευαισθησία μήκους κύματος, την υψηλή σταθερότητα, την υψηλή επιστροφής απώλεια και την καλή αξιοπιστία. FC οι άνδρα-γυναίκας εξασθενητές είναι καλοταιριασμένοι για EDFA, DWDM και άλλες υψηλής ισχύος εφαρμογές παραγωγής. FC το αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή καλείται επίσης εξασθενητή βούλωμα-τύπων FC.

Το ANC υιοθετεί την ώριμη τεχνολογία ινών μείωσης, και είναι σε θέση να παρέχει υψηλό - εξασθενητές ποιοτικών οπτικών ινών σε ευνοϊκή τιμή και τη γρήγορη παράδοση. Στο ANC, ο ενιαίος τρόπος και οι πολλαπλού τρόπου εξασθενητές 62.5/125 ή 50/125 οπτικών ινών είναι διαθέσιμοι. Η σειρά μείωσης τέτοιου εξασθενητή ινών μπορεί να είναι από 1dB σε 25dB στην αύξηση 1dB. Ο τύπος εξασθενητών έχει αλλά όχι όριο σε SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/PC, εξασθενητές οπτικών ινών της MU.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Ναρκωμένη ιόν ίνα μετάλλων

Επίπεδα μείωσης που κυμαίνονται από 1dB ως 30dB

Χαμηλή πίσω αντανάκλαση

Αντοχή υψηλής δύναμης

Μέγιστη σταθερότητα, αξιοπιστία και επίπεδη φασματική απάντηση

100% IL, RL και οπτική επιθεώρηση δοκιμασμένα

Εύκολος να συνδέσει/αποσυνδέστε (αντιφατικός)

 

Εφαρμογή:

 

Παθητικά οπτικά δίκτυα

Οπτικός αισθητήρας ινών

Προστασία των οπτικών δεκτών δύναμης

Εξισορρόπηση συστημάτων πολυ-μήκους κύματος

Δοκιμές και μετρήσεις βρόχων EDFA

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος SM
Μήκος κύματος λειτουργίας 1260nm~1650nm
Δοκιμασμένο μήκος κύματος 1310nm & 1550nm
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος 9/125
Μείωση 1-5dB, ±0.5dB
6-20dB, ±10%
Επιστροφής απώλεια UPC≥50dB APC ≥60dB
Οπτική δύναμη εισαγωγής ≤200mw
Λειτουργούντα Temp. Σειρά -40℃ ~ 85℃

 

Εικόνες σχετικών προϊόντων

Άνδρα-γυναίκας οπτικών ινών APC PC FC τρόπου FC εξασθενητών ενιαίο για DWDM 0

 

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!