Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταWDM MUX DEMUX

λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC

λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC
λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC

Μεγάλες Εικόνας :  λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: Λιωμένο WDM
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc ή 2pcs ανά μικρό κιβώτιο
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: κανάλι 200.000 το μήνα

λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC

περιγραφή
μήκος κύματος: 1310nm/1550nm Τύπος Fiber: SMF-28e ίνα
μήκος πλεξίδων: 1m ή προσαρμοσμένος Τύπος πλεξίδων: 0.9MM Η 2.0MM Η 3.0MM
IL: <0> Απομόνωση: ≥18dB
Connector: SC/APC, SC/PC, LC, FC, ή προσαρμοσμένος Συσκευασία: σωλήνας χάλυβα ή κιβώτιο ABS
Υψηλό φως:

cwdm module

,

oadm module

1x2 1310nm/λιωμένο 1550nm WDM MUX και DEMUX με το συνδετήρα SC/APC

 

Περιγραφή

 

1x2 1310nm/λιωμένο 1550nm WDM που κατασκευάζεται από τη διεθνή Co. ANC, που περιορίζεται μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να συνδυάσει ή τα οπτικά σήματα να χωρίσει 1310nm και 1550nm, ποιο διπλάσιο η ικανότητα μετάδοσης ινών και εξασφαλίζει επικοινωνία δις-κατεύθυνσης σε μια ενιαία ίνα. Λιωμένο WDM αποτελείται βασικά από δύο, παράλληλες οπτικές ίνες που έχουν στριφτεί, έχουν τεντωθεί και έχουν λιωθεί μαζί, έτσι ώστε οι πυρήνες τους είναι πολύ στενοί ο ένας στον άλλο. Όταν η επιθυμητή αναλογία επιτυγχάνεται, την πλήρως αυτοματοποιημένη διαδικασία παραγωγής σταματούν. Αυτή η διαδικασία είναι γνωστή ως λιωμένη δικωνική μυτερή διαδικασία του (FBT).

Οι λιωμένες WDM ενότητες σχεδιάζονται για να πολλαπλασιάσουν και την αποδιαύλωση δύο μηκών κύματος. Αυτοί ευπροσάρμοστοι, mux και demux τα προϊόντα είναι βασισμένοι στη λιωμένη δικωνική μυτερή τεχνολογία ινών. Αυτή η αποδεδειγμένη τεχνολογία παράγει υψηλό - ποιότητα 3 συσκευές λιμένων με χαμηλό PDL, τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και τη σταθερή απόδοση περιβάλλοντος. Αυτά τα συστατικά έχουν χρησιμοποιηθεί εκτενώς σε EDFA, CATV, WDM τα δίκτυα και την ενοργάνωση οπτικών ινών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Αμφίδρομος

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλή κατευθυντικότητα

Εποξικός-ελεύθερη οπτική πορεία

Εξαιρετικά σταθερός και αξιόπιστος

Telcordia GR-1221 υποχωρητικό

Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

 

Χρήση

 

Τηλεπικοινωνίες

Ενισχυτής οπτικής ίνας

Ενότητα EDFA

Δίκτυα PON

CATV και τοπικά LAN

 

Τεχνικά στοιχεία

Τύπος 1310 / 1550 λιωμένο WDM
Βαθμός Π Α
Απώλεια εισαγωγής (Max) (DB) 0,3 0,4
lsolation (ελάχιστο) (DB) ≥18 ≥17
PDL (DB) ≤0.05 ≤0.1
Μήκος κύματος καναλιών περασμάτων (NM) 1310 / 1550
Επιστροφής απώλεια (ελάχιστη) (DB) ≥45
Κατευθυντικότητα το (dB) ≥50
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -5 ~ +70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40 ~ +85
Χειρισμός δύναμης (MW) ≤300
Μήκος πλεξίδων ινών (μ) 1 μήκος μ ή συνήθειας
Τύπος ινών Corning singlemode smf-28
Συνδετήρας SC/APC ή προσαρμοσμένος
Διαμόρφωση λιμένων 1x2 ή προσαρμοσμένος
Σημείωση: 1. Η προσαρμογή είναι διαθέσιμη.
2. που διευκρινίζονται χωρίς συνδετήρα, και προσθέτουν μια πρόσθετη απώλεια 0.2dB ανά συνδετήρα.
 
Διαστάσεις 1310/1550 WDM συσκευασίας:
Συσκευασία 1: 3mm X 54mm σωλήνας ανοξείδωτου για το καλώδιο 900um
Συσκευασία 2: 3mm X 60mm σωλήνας ανοξείδωτου για το καλώδιο 900um
Συσκευασία 3: 10mm X 20mm X 90mm περίπτωση για το καλώδιο 2.0mm ή 3.0mm
 

Σχετικές εικόνες: 

λιωμένη WDM MUX DEMUX 1x2 1310nm 1550nm υψηλή κατευθυντικότητα με το συνδετήρα SC/APC 0

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!