Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Splitter

Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα

Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα
Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα

Μεγάλες Εικόνας :  Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα θραυστών LGX
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc ανά κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 2000pcs ανά μήνα

Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα

περιγραφή
Αριθ. του λιμένα: 6 λιμένες Αναλογία συζεύξεων: 50/50, 40/60, 30/70 ή προσαρμοσμένος
μήκος κύματος: 1310/1550 ή προσαρμοσμένος Συσκευασία: Ενότητα LGX
Connector: SC/APC ή προσαρμοσμένος επιστροφή απώλεια: ≥ 50 DB
Υψηλό φως:

optical cable splitter

,

fiber optic plc splitter

Τοποθετημένη ενότητα θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι με το συζευκτήρα 2pcs 1x2 μέσα

 

Περιγραφή

 

Τοποθετημένες ενότητες θραυστών οπτικών ινών LGX οι ράφι που κατασκευάζονται από τη διεθνή Co. ANC, που περιορίζεται έχουν το Singlemode διπλό θραύστη συζευκτήρων παραθύρων 2pcs 1x2 μέσα στην ενότητα LGX. DWC (διπλοί συζευκτήρες παραθύρων) είναι ενιαίοι θραύστες τρόπου με μια καθορισμένη διασπασμένη αναλογία από μια εισαγμένη ίνα σε 2 ίνες παραγωγής. Οι διαθέσιμες διασπασμένες αναλογίες είναι 50/50, 40/60, 30/70, 20/80, 10/90, 5/95, 1/99 ή προσαρμοσμένος. Οι συζευκτήρες Connectorized 1x2 είναι διαθέσιμοι με την επιλογή σας συνδετήρων οπτικών ινών, όπως LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, και ST/UPC κ.λπ. Αυτοί mountable ενότητες θραυστών/συζευκτήρων ραφιών ύφους LGX είναι κατάλληλοι για τη γρήγορη εγκατάσταση και προστατεύουν τα συστατικά από την καταστροφή. Απλά εγκαταστήστε την ενότητα στη συμβατή περίφραξη ινών ύφους LGX, το βούλωμα στο καλώδιο εγκαταστάσεων ή/και τα patchcords για τη διανομή του οπτικού σήματος.

 

Προδιαγραφή

 

LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC ή προσαρμοσμένος συνδετήρας προαιρετικό

Ποικιλία των αναλογιών συζεύξεων προαιρετικών

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλή κατευθυντικότητα

Περιβαλλοντικά σταθερός και αξιόπιστος

Τυποποιημένο πλαίσιο LGX

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Άριστη ομοιομορφία

Telcordia (Bellcore) υποχωρητικό

 

Χρήση

 

Εξοπλισμός δοκιμής

Τηλεοπτικά δίκτυα

Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)

Αισθητήρες οπτικής ίνας

 

Τεχνικά στοιχεία

Παράμετρος Μονάδα Αξία
Επιστροφής απώλεια DB ≥ 50
Ομοιομορφία του Ι. Λ DB ≤1.5
PDL DB ≤0.20
Κατευθυντικότητα DB ≥ 55
Λειτουργούσες θερμοκρασία/υγρασία °C -5 έως +70/90%
Θερμοκρασία/υγρασία αποθήκευσης °C -40 έως +85/90%
Μέγιστη δύναμη εισαγωγής MW 500
Διαστάσεις χιλ. Συμβατές ενότητες LGX
 

Τυποποιημένος διασπασμένος πίνακας απώλειας αναλογίας & εισαγωγής (κανένας συνδετήρας ή προσαρμοστής)

Αναλογία συζεύξεων Απώλεια εισαγωγής (DB)
Διπλό παράθυρο 1310/1550
1:99 ≤21.5/0.25
2:98 ≤18.5/0.25
3:97 ≤17.0/0.30
5:95 ≤14.9/0.35
10:90 ≤11.0/0.59
15:85 ≤9.7/0.80
20:80 ≤7.6/1.2
25:75 ≤6.6/1.5
30:70 ≤5.7/1.8
35:65 ≤5.0/2.3
40:60 ≤4.4/2.6
50:50 ≤3.5/3.5

 

Εικόνα προϊόντων

Τοποθετημένη ενότητα 6 θραυστών οπτικών ινών LGX ράφι λιμένες με το συζευκτήρα 1x2 μέσα 0

 

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!