Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο

Αναθεωρήσεις πελατών
Οι πωλήσεις σύστησαν το καλώδιο MTP για να συνδέσουν τις νέες ενότητες 40G μας για το διακόπτη της Cisco. Μας βοήθησε επίσης σχεδίασε την τηλεγράφηση για να εξασφαλίσει τη σωστή πολικότητα. Εγκαταστήσαμε τα προϊόντα στο γραφείο μας όταν τα λάβαμε, κανένα ζήτημα.

—— Stephen Γ Bavington

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών λειτουργούν πραγματικά καλά και έχουν εγκατασταθεί εδώ και αρκετό καιρό. Είναι μεγάλη πηγή τεχνολογίας οπτικών ινών για μας. Όταν έχουμε τίποτα που διατάζει, θα έρθουμε σίγουρα σε σας.

—— Michael ένας Γαλιλαίος

Η καλή τιμή και κρατά τις ποιοτικές απαιτήσεις μας. Γρήγορη παράδοση. Πολύ σοβαρή εξυπηρέτηση πελατών.

—— Nathan Cerny

Αυτοί οι προσαρμοστές είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικοί και της καλής ποιότητας, έχουν λειτουργήσει σοβαρά από τη στιγμή που τους εγκατέστησα.

—— Φιλαράκος Χριστός

Γρήγορα στέλνοντας, άριστη ποιότητα, καλή τιμή. Θα επιστρέψουμε σίγουρα όταν έχουμε το νέο πρόγραμμα.

—— Δ Langsam

Είμαι Online Chat Now

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο
Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο

Μεγάλες Εικόνας :  Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANC
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: Προσαρμοστής IP MPO
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: please ask
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 3000pcs ανά ημέρα

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο

περιγραφή
keyway: Αντιταγμένος (κλειδί μέχρι το κλειδί κάτω) Εκτίμηση IP: IP 67
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.35dB Ποσοστό ευφλέκτου: UL94-V0
ανθεκτικότητα: 500 φορές Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C~75°C
Υψηλό φως:

fiber optic cable adapter

,

lc duplex adapter

Προσαρμοστής οπτικών ινών IP MPO, προσαρμοστής διαφραγμάτων ODVA MPO, υπαίθριο δοχείο MPO

 

Περιγραφή

 

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών IP MPO, προσαρμοστής διαφραγμάτων ODVA MPO, υπαίθριο δοχείο MPO που κατασκευάζεται από τη διεθνή Co. ANC, που περιορίζεται χρησιμοποιείται για την εξασφάλιση των συνελεύσεων καλωδίων στα κιβώτια λήξης για τις σκληρές περιβαλλοντικές εφαρμογές, όπως τα υπαίθρια γεγονότα που απαιτούν τον ήχο ή τηλεοπτικός και οπουδήποτε η τραχιά αδιάβροχη συνδετικότητα απαιτείται. Ο προσαρμοστής IP MPO γίνεται με τις κατοικίες υψηλός-ανοχής και τα ποιοτικά τμήματα, ο οποίος εξασφαλίζει τη χαμηλότερη απώλεια και τη μεγαλύτερη αξιοπιστία από τους τύπους εμπορικού βαθμού. Είναι κατάλληλο και για τα πολλαπλού τρόπου και singlemode οπτικών ινών καλώδια mpo.

Ο προσαρμοστής IP MPO δέχεται τα καλώδια μπαλωμάτων βιομηχανικά τυποποιημένων MPO που χρησιμοποιούνται μέσα στην περίφραξη, επιτρέποντας την απλή σύνδεση στις συσκευές QSFP, ή μπορεί να χρησιμοποιηθεί με ένα καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος για τις ιδιαίτερες ενιαίες συνδέσεις ινών ή SFP. Η ΚΑΠ σκόνης είναι ο ιδανικός τρόπος να προστατευθούν τα δυναμωμένα σκοινιά μπαλωμάτων από την έκθεση στα στοιχεία ή την τυχαία ζημία όταν δεν ζευγαρώνονται σε μια έξοδο στο δυναμωμένο σύστημα τηλεγράφησής σας.

Ο προσαρμοστής διαφραγμάτων IP 67 MPO είναι η ιδανική επιλογή για ένα χαμηλότερο κόστος και εύχρηστη λύση σε βιομηχανικό, την ίνα στην κεραία το (FTTA), ή οποιεσδήποτε άλλεσδήποτε σκληρές περιβαλλοντικές εφαρμογές.

 

Προδιαγραφή

 

Χρήση με το τυποποιημένο ή IP-εκτιμημένο βούλωμα MPO

Κλειδί μέχρι το βασικό κάτω συζευκτήρα MPO

Εκτιμημένη IP ΚΑΠ σκόνης

Κατάλληλος για την πολλαπλού τρόπου και singlemode ίνα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής & καλό exchangebility

Ο προσαρμοστής IP67 MPO προστατεύει το προϊόν από την παρείσφρυση, τη σκόνη, το νερό, τις τυχαίες επαφές, κ.λπ.

Η αντιφατική εισαγωγή με το μηχανικό σύρτη ξιφολόγχη-ύφους παρέχει την εύκολες εγκατάσταση και την αφαίρεση

 

Χρήση

 

FTTA, FTTH

Σκληρό περιβάλλον

βιομηχανικός

 

Τμήματα προσαρμοστών IP MPO

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο 0

Σχέδιο προσαρμοστών IP MPO

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο 1

Συνιστώμενη διάσταση διακοπής επιτροπής για τον προσαρμοστή IP MPO

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο 2

 

Τεχνικό δελτίο

Ποσοστό IP IP 67
Keyway κλειδί μέχρι το κλειδί κάτω
Απώλεια εισαγωγής <0>
Durabilty <0>
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40° σε +75°C

 

Εικόνες σχετικών προϊόντων

Αδιάβροχη εύκολη εγκατάσταση διαφραγμάτων προσαρμοστών ODVA MPO οπτικών ινών IP67 MPO για υπαίθριο 3

Στοιχεία επικοινωνίας
ANC International Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: cherry

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα

Αφήστε ένα μήνυμα

We bellen je snel terug!